Кількість груп – 1
№ | Прізвище | Ім’я | По батькові | Район | Назва ЗЗСО | Примітка | Підпис |
1 | Андрухів | Ірина | Володимирівна | Яворівський | Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» | ||
2 | Бойко | Ольга | Михайлівна | Яворівський | Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» | ||
3 | Брик | Ірина | Юріївна | Яворівський | Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» | ||
4 | Валах | Ольга | Іванівна | Яворівський | Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Романа Шухевича» | ||
5 | Вань | Ірина | Анатоліївна | Яворівський | Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» | ||
6 | Галамай | Оксана | Дмитрівна | Яворівський | Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 | ||
7 | Гібій | Ірина | Іванівна | Яворівський | Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Юрія Прихода | ||
8 | Грет | Лідія | Петрівна | Яворівський | Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Мар’яна Корчака | ||
9 | Гринчак | Віра | Степанівна | Яворівський | Любинська ЗОШ І-ІІІ ступенів | ||
10 | Гринь | Марія | Володимирівна | Яворівський | Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Василихи – ДНЗ» | ||
11 | Гула | Леся | Ярославівна | Яворівський | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів№3 | ||
12 | Данкевич | Леся | Степанівна | Яворівський | Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» | ||
13 | Демків | Наталія | Володимирівна | Яворівський | Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Тараса Шевченка» | ||
14 | Доскоч | Галина | Михайлівна | Яворівський | Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» | ||
15 | Завідія | Наталія | Ярославівна | Яворівський | Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» | ||
16 | Іодловська | Любов | Степанівна | Яворівський | Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. Тараса Шевченка» | ||
17 | Ірза | Оксана | Миколаївна | Яворівський | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 | ||
18 | Конанець | Уляна | Володимирівна | Яворівський | Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 | ||
19 | Костів | Галина | Михайлівна | Яворівський | Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» | ||
20 | Кравець | Оксана | Іванівна | Яворівський | Грушівська ЗОШ І-ІІ ступенів | ||
21 | Кропельницька | Ольга | Володимирівна | Яворівський | Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» | ||
22 | Лозинська | Надія | Миколаївна | Яворівський | Дубровицька ЗОШ І-ІІ ступенів | ||
23 | Мусянович | Степан | Миронович | Яворівський | Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. Севери – ДНЗ» | ||
24 | Нечай | Марія | Іванівна | Яворівський | Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка» | ||
25 | Павелко | Марія | Романівна | Яворівський | Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького | ||
26 | Процик | Марія | Петрівна | Яворівський | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 | ||
27 | Рибак | Ганна | Богданівна | Яворівський | Мальчицький НВК»ЗОШ І-ІІ ступенів» | ||
28 | Рис | Ольга | Михайлівна | Яворівський | Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» | ||
29 | Сидяк | Світлана | Миколаївна | Яворівський | Добростанська ЗОШ І-ІІ ступенів | ||
30 | Слиш | Тетяна | Леонідівна | Яворівський | Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» | ||
31 | Хабак | Ірина | Петрівна | Яворівський | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | ||
32 | Цепко | Оксана | Іванівна | Яворівський | Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ» | ||
33 | Чиж | Марія | Миколаївна | Яворівський | Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | ||
34 | Штифурко | Галина | Варламівна | Яворівський | Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | ||
35 | Югас | Уляна | Богданівна | Яворівський | Свидницький НВК»ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» |