Кількість груп-1
Список слухачів підвищення кваліфікації вчителів історії .
Кількість груп-1
№
з/п |
Прізвище | Ім’я | По батькові | Район | Навчальний заклад | Примітка |
1. | Байцар | Руслана | Русланівна | Яворівський | Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» | |
2. | Баран | Наталія | Андріївна | Яворівський | Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Юрія Костіва | |
3. | Винарчик | Оксана | Євгенівна | Яворівський | Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» | |
4. | Горгут | Галина | Василівна | Яворівський | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 | |
5. | Грет | Галина | Романівна | Яворівський | Салашівська ЗОШ І-ІІ ст. | |
6. | Калитяк | Ірина | Василівна | Яворівський | Старицька ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Юрія Костіва | |
7. | Калитяк | Іван | Степанович | Яворівський | Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Мар’яна Корчака | |
8. | Кузьо | Ольга | Євгенівна | Яворівський | Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.-ліцей» | |
9. | Литвин | Оксана | Володимирівна | Яворівський | Опорний заклад
«Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Івана Франка» |
|
10. | Макоус-Заставна | Тетяна | Іванівна | Яворівський | Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1» | |
11. | Назар | Олена | Зиновіївна | Яворівський | Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 | |
12. | Павлюх | Ганна | Михайлівна | Яворівський | Салашівська ЗОШ І-ІІ ст. | |
13. | Пацула | Уляна | Сергіївна | Яворівський | Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» | |
14. | Підляська | Зоряна | Богданівна | Яворівський | Опорний заклад
«Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Івана Франка» |
|
15. | Полянська | Тетяна | Степанівна | Яворівський | Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» | |
16. | Романець | Леся | Володимирівна | Яворівський | Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» | |
17. | Романишин | Наталія | Андріївна | Яворівський | Яворівська гімназія імені Осипа Маковея | |
18. | Саракула | Світлана | Ярославівна | Яворівський | Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. | |
19. | Скоцуляк | Роман | Володимирович | Яворівський | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 | |
20. | Стельмах | Ольга | Михайлівна | Яворівський | Опорний заклад «Краковецька ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Романа Шухевича | |
21. | Стецик | Марія | Мар’янівна | Яворівський | Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. | |
22. | Стецькович | Лілія | Михайлівна | Яворівський | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 | |
23. | Фульмес | Марія | Михайлівна | Яворівський | Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Приходи | |
24. | Хомечко | Ярослав | Григорович | Яворівський | Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 ім.Тараса Шевченка | |
25. | Хомутник | Любов | Федорівна | Яворівський | Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» | |
26. | Цікалишин | Леся | Михайлівна | Яворівський | Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст.ім.Мар’яна Корчака | |
27. | Юськів | Іванна | Василівна | Яворівський | Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1» |