До якого часу вчителю будуть оплачувати викладання інших предметів ( мистецтво, християнська етика) за результатами атестації з основного предмета?

КонтактцентрКатегорія: АтестаціяДо якого часу вчителю будуть оплачувати викладання інших предметів ( мистецтво, християнська етика) за результатами атестації з основного предмета?
Моляща О.Я. поставив(ла) запитання 3 місяці тому

Учитель музичного мистецтва атестувався у 2019 році. У свідоцтві про підвищення кваліфікації, виданому КЗ Львівської обласної ради “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” у грудні 2018 року, зазначені опрацьовані професійні модулі з різних  предметів (мистецтво, керівник гуртка, християнська етика, музичне мистецтво). До якого часу вчителю будуть оплачувати викладання інших предметів ( мистецтво, християнська етика) за результатами атестації з основного предмета?

1 Відповіді
Фірчук О.М. - Директорка ЦПРПП надав(ла) відповідь 3 місяці тому

Згідно з п.3.20 чинного Типового положення про атестацію педагогічних працівників (наказ МОН України від 06.10.2010 №930, наказ МОН, молоді та спорту України від 20.12.2012 №1473) присвоєна кваліфікаційна категорія і відповідна оплата праці поширюється на усі предмети, які викладає педагог, за умови проходження курсів підвищення кваліфікації з усіх предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти. Оплата праці, при цьому, зберігається до наступної атестації.
Однак нагадуємо, що відповідно до п. 14 (абзац 2) Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 №800,кожен педагогічний працівник закладу загальної середньої зобов’язаний щороку підвищувати кваліфікацію, самостійно обираючи форму та напрямок підвищення кваліфікації