Курси підвищення кваліфікації у 2017-2018 н.р.

Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників області у 2017-2018 навчальному році

Відповідно до Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930 (із змінами і доповненнями), рішення колегії головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 25 червня 2008 року «Про впровадження моделі підвищення кваліфікації педагогічних працівників за кредитно-модульною системою» та з метою забезпечення безперервної освіти педагогічних працівників області

НАКАЗУЮ:

  1. Провести у 2017-2018 навчальному році курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я області та інших міністерств і відомств у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відповідно до замовлення місцевих органів управління освітою, об’єднаних територіальних громад, закладів освіти обласного підпорядкування, професійно-технічних та інших навчальних закладів в межах ліцензованого обсягу інституту.
  2. Комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (Р.Шиян):

2.1. Розробити та надіслати замовникам курсів до 15 травня 2017 року форми подання замовлення на курси підвищення кваліфікації.

2.2. Забезпечити організаційно-методичний супровід формування замовлення на курси підвищення кваліфікації для створених об‘єднаних територіальних громад.

2.3. Укласти графік проведення і списки слухачів курсів та довести їх до замовників курсів  до 1 вересня (І семестр) та 25 грудня 2017 року (ІІ семестр).

2.4. Забезпечити підвищення кваліфікації педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, закладів охорони здоров’я області та інших міністерств і відомств відповідно до поданих ними замовлень.

2.5. Дозволити у разі виробничої необхідності вносити зміни у графік проведення і списки слухачів курсів.

  1. Керівникам місцевих органів управління освітою, об’єднаних територіальних громад, закладів освіти обласного підпорядкування, професійно-технічних та інших навчальних закладів:

3.1. Подати до 9 червня 2017 року в Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» замовлення щодо курсів підвищення кваліфікації на базі інституту на 2017-2018 навчальний рік.

3.2. Забезпечити відрядження на курси підвищення кваліфікації у Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»  у 2017-2018 навчальному році педагогічних працівників згідно з графіками навчання та списками слухачів курсів.

3.3. Віднести видатки на відрядження за рахунок сторони, що відряджає.

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор  департаменту                                          Л.Мандзій