Відбулася нарада директорів ЗЗСО району

21 червня 2018 року в опорному закладі «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка» відбулася нарада директорів ЗЗСО району. Начальник відділу освіти Яворівської РДА Михайло Дорош звернув увагу присутніх на питаннях закупівлі дидактичних матеріалів для 1-го класу, комп’ютерного обладнання, сучасних меблів для оформлення освітнього середовища у стилі НУШ (за попередніми даними з 1 вересня 2018 року в освітніх закладах району у першому класі нової української школи навчатимуться 1824 учні). Державне фінансування процесу закупівлі надається місцевим органам самоврядування на засадах співфінансування (90/10 – для шкіл в районах та ОТГ. Тобто місцеві органи влади мають дофінансувати бодай 10% вартості обладнання). Доречною з цього приводу видається пропозиція про організоване відвідування виставки шкільних меблів та обладнання для використання в умовах НУШ, яка відбудеться 23.06.2018 у Трускавецькому НВК «СЗШ №2-гімназія».

До кола актуальних питань, на яких зосереджувалася увага, належали також питання звітування директорів шкіл перед громадськістю та участі у цьому процесі батьків, голів місцевого самоврядування, громадських активістів; обов’язковості оприлюднення фінансової звітності кожного закладу на власному сайті; підтримання порядку та благоустрою шкіл у літній період.

Окремо начальник відділу освіти подякував керівникам шкіл, які представили команди для участі у районному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та переможцям – команді Середкевицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», яка стала шостою (з 35 команд) в обласному етапі гри.

Також було зазначено, що 27.06.2018 громадська рада «Святий Юр» проводить ІІІ тур міжнародної науково-практичної конференції «Велети українського духу: Маркіян Шашкевич, Андрей Шептицький, Йосип Сліпий, Іван Павло ІІ, Любомир Гузар…», активними учасниками якої є шкільна молодь Яворівщини.

Головний спеціаліст відділу освіти Володимир Кунанець поінформував учасників наради про результати державної підсумкової атестації випускників освітніх закладів району, що проводилися у формі зовнішнього незалежного оцінювання, про цьогорічних претендентів на нагородження золотими та срібними медалями, та відсоток тих, які підтвердили на ЗНО свої оцінки.

Справжньою несподіванкою став результат випускника Яворівської гімназії імені Осипа Маковея Андрія Филянця, який отримав 200 балів з географії. Вітаємо гімназиста з високим результатом, бажаємо  наполегливості та успіхів у взятті інших висот!

Про літню оздоровчу кампанію для працівників освіти розповіла голова районної організації профспілки Ярослава Кобиця й закликала керівників шкіл до активного літнього відпочинку та оздоровлення.

На завершення наради начальник відділу освіти Михайло Дорош, голова профспілки Ярослава Кобиця та методист методичного кабінету Богдан Флис підвели підсумки ХVII Спартакіади працівників освітніх закладів Яворівщини, нагородили переможців перехідним спортивним кубком та цінними призами.

Методист методичного кабінету
Оксана Майхер