Нарада директорів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти

29 листопада 2018 року в опорному закладі «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка» відбулася нарада директорів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Інформацію про зміни у проведенні ЗНО у 2019 році, про типові помилки, які допускаються під час реєстрації даних, важливість участі випускників ЗЗСО у пробному ЗНО тощо висвітлив головний спеціаліст відділу освіти Володимир Кунанець.

Про обласний конкурс проектів місцевого розвитку на 2019 рік та зміни у його проведенні, умови співфінансування, нові пріоритети та дорожню карту подання мікропроектів освітніми закладами району йшлося у презентації Юрія Борового, начальника групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти.

Михайло Дорош, заступник начальника відділу освіти Яворівської РДА, ознайомив присутніх з новими вимогами щодо подання показників за лічильниками газопостачання, відповідно добового балансу, закликав контролювати процес використання енергоносіїв, дотримуватись температурного режиму.

У контексті наради відбулася зустріч керівників освітніх закладів з головою Яворівської райдержадміністрації Ігорем Самардаком та головою Яворівської районної ради Володимиром Сичаком.

Зустріч проходила у форматі питання – відповідь, під час якої означено бачення очільників району кадрової політики та структурних змін, що відбулися у  відділі освіти.