Майстер-клас по розв’язуванню олімпіадних задач

Ні в кого не виникає сумніву, що прогрес цивілізації залежить виключно від обдарованих людей.

К. Перес

Безсумнівно, кожній людині, особистості важливо розкрити свої здібності, реалізувати себе творчо та інтелектуально. Одним із навчальних предметів, який відкриває дітям широкі можливості та перспективи розвитку є інформатика. Різноманіття інформаційних технологій дозволяє вчителеві зацікавити усіх без винятку учнів: тих, які проявляють інтерес до точних наук, так і тих, які захоплюються гуманітарними науками. Водночас сфера інформаційних технологій настільки глибока  та динамічна, що і вчителі,  й учні завжди мають змогу досліджувати, вивчати нове та перебувати у постійному русі вперед.

Робота з обдарованими дітьми орієнтує педагогів на моделювання такої навчальної діяльності, у якій дитина відзначиться великою працездатністю, вмінням самостійно працювати. Розкрити здібності учня, розвити, створити всі умови – це вже залежить багато в чому від школи й від учителя зокрема, який через підготовку до участі в предметних олімпіадах, повинен запропонувати систему розвиваючих творчих завдань.

Згідно з планом роботи районного методичного кабінету, 28 вересня 2019 р. відбувся майстер-клас по розв’язуванню олімпіадних задач, який провела голова районного методоб’єднання вчителів інформатики, учитель-методист –  Манько Надія Миколаївна.

Педагоги мали змогу на практиці виконати задачі, які пропонують на ІІ, ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, обговорити найоптимальніші методи розв’язання.