Організація та проведення районного етапу конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів

УКРАЇНА

ЯВОРІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

 04.11.2019                                         м. Яворів                               № 02-02/275

 

Про організацію та проведення районного етапу конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»у номінації «Корекційно-розвиткові програми»

 

 

На виконання наказу  департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 16.10.2019 року № 01.01/382, відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31.05.2018 №555 та з метою підвищення професійного рівня і розвитку творчого потенціалу фахівців психологічної служби у системі освіти Яворівського району

 

 

НАКАЗУЮ:

  1. Провести І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми» (програми спрямовані на профілактику труднощів у навчанні, вихованні та соціалізації, відхилень у розвитку і поведінці) за двома категоріями фахівців «Практичний психолог» та «Соціальний педагог» 25 листопада 2019 року.
  2. Методисту методичного кабінету О.Стадник

2.1 Надати фахівцям психологічної служби закладів освіти мотиваційну,  методичну підтримку щодо участі в Конкурсі та підготовки   матеріалів згідно вимогами та критеріями оцінювання.

2.2 До 27 листопада 2019 року підготувати проект наказу про  підсумки проведення районного етапу Конкурсу.

2.3 До 29 листопада 2019 року  подати протоколи підбиття підсумків проведення І етапу та матеріали переможців до КЗ  ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Навчально-методичний центр психологічної служби.

  1. Практичним психологам, соціальним педагогам ЗЗСО району до 22 листопада 2019 року подати повні комплекти матеріалів (заявку, авторську програму, анотацію, відгуки керівників закладів освіти, де проходила апробацію програма, матеріали, що демонструють реалізацію програми в закладах освіти-фото, відео, відгуки учасників.
  2. Затвердити оргкомітет та журі районного етапу Конкурсу (додатки 1, 2).
  3. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача методичного кабінету О. Фірчук.

 

Начальник                                                                       В.Байда