Список слухачів курсів підвищення кваліфікації за програмою «Професійний розвиток учителів хімії та біології в умовах реформування освітньої галузі»

Кількість груп – 2

Група – 1

 

 

Прізвище Ім’я По батькові Район Назва навчального закладу примітка
1 Баран Галина Ігорівна Яворівський Староярська ЗОШ І-ІІ ст.ім. Героя України Романа Варениці
2 Бучко Мирослава Василівна Яворівський Староярська ЗОШ І-ІІ ст.ім. Героя України Романа Варениці
3 Ваник Геннадій Ігорович Яворівський Коханівська ЗОШ І-ІІ ст.
4 Гаврих Надія Василівна Яворівський Верблянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»
5 Гангур Світлана Мар’янівна Яворівський Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Романа Шухевича»
6 Глущенко Уляна Олександрівна Яворівський Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
7 Гула Наталія Володимирівна Яворівський Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Тараса Шевченка»
8 Гунькало Дарія Степанівна Яворівський Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна
9 Демус Марія Зеновіївна Яворівський Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
10 Жук Ольга Федорівна Яворівський Грушівська ЗОШ І-ІІ ст.
11 Іваха Мар’яна Іванівна Яворівський Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І. Севери – ДНЗ»
12 Карпа Іванна Іванівна Яворівський Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
13 Карпа Зоряна Михайлівна Яворівський Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
14 Качмар Петро Іванович Яворівський Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Романа Шухевича»
15 Квас Наталія Михайлівна Яворівський Котівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Михайла Логина
16 Компричевська Марія Богданівна Яворівський Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.
17 Крупенко Даниїла Мар’янівна Яворівський Черчицький НВК « ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
18 Кульматицька Леся Богданівна Яворівський Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Романа Шухевича»  
19 Купновицький Володимир Володимирович Яворівський Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
20 Луцишин Ірина Петрівна Яворівський Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби
21 Мацелюх Оксана Федорівна Яворівський Котівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Михайла Логина
22 Никіль Наталія Ігорівна Яворівський Любинська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Озимок Іванна Михайлівна Яворівський Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
24 Пашко Любов Михайлівна Яворівський Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
25 Пелиньо Ольга Юріївна Яворівський Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина
26 Пенцко Мар’яна Василівна Яворівський Опорний заклад «Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»
27 Ремешило Ігор Петрович Яворівський Опорний заклад «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. Тараса Шевченка»
28 Сайко Ольга Володимирівна Яворівський Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст.
29 Ситків Леся Василівна Яворівський Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
30 Телегей Оксана Богданівна Яворівський Бунівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Юрія Липи
31 Фітьо Ярослав Андрійович Яворівський Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея
32 Хімка Марія Степанівна Яворівський Староярська ЗОШ І-ІІ ст.ім. Героя України Романа Варениці
33 Чопек Ольга Ярославівна Яворівський Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»
34 Шульга Галина Степанівна Яворівський Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

  

Список слухачів курсів підвищення кваліфікації за програмою

«Професійний розвиток учителів хімії та біології в умовах реформування освітньої галузі»

Кількість груп – 2

Група – 2

 

Прізвище Ім’я По батькові Район Назва навчального закладу примітка
1 Бабій Людмила Іванівна Яворівський Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.- ліцей»  
2 Бабій Олександр Григорович Яворівський Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.- ліцей»  
3 Бориславський Олег Анатолійович Яворівський Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.- ліцей»  
4 Вітів Ірина Іванівна Яворівський Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2  
5 Гаращук Надія Іванівна Яворівський Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2  
6 Гнилюх Оксана Василівна Яворівський Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.- ліцей»  
7 Громик Ніна Миколаївна Яворівський Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст.- ліцей»  
8 Гузій Оксана Миколаївна Яворівський Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»  
9 Жмуд Галина Іванівна Яворівський Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3  
10 Занкович Руслана Іванівна Яворівський Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького  
11 Західна Марія Василівна Яворівський Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького  
12 Зборівець Наталія Петрівна Яворівський Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ I-III ст. №1»  
13 Зелінська Мирослава Іванівна Яворівський Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького  
14 Іванюк Леся Олександрівна Яворівський Добростанська ЗОШ І-ІІ ст.  
15 Качур Соломія Володимирівна Яворівський Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів»  
16 Кульчицька Христина Степанівна Яворівський Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст.  
17 Кучма Лілія Ярославівна Яворівський Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ»  
18 Лаба Галина Іванівна Яворівський Шклівська ЗОШІ-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака  
19 Лаба Володимир Петрович Яворівський Шклівська ЗОШІ-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака  
20 Лихолат Станіслава Василівна Яворівський Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ I-III ст. №1»  
21 Манкевич Антоніна Михайлівна Яворівський Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва  
22 Марків Зульфія Аслямівна Яворівський Шклівська ЗОШІ-ІІІ ст. імені Мар’яна Корчака  
23 Окулова Оксана Володимирівна Яворівський Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.І.Франка»  
24 Ольшанська Оксана Романівна Яворівський Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.І.Франка»  
25 Пйонтковська Марія Миколаївна Яворівський Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст.  
26 Підгорецька Галина Остапівна Яворівський Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3  
27 Середа Зоряна Іванівна Яворівський Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів  
28 Солук Галина Іванівна Яворівський Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  
29 Ходонович Людмила Степанівна Яворівський Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2