Списки слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогів організаторів

Прізвище Ім’я По-батькові Район Назва навчального закладу Примітка
 

1

Барандій Катерина Степанівна Яворівський Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
2 Бачкур Руслана Миколаївна Яворівський Домажирська ЗОШ І-ІІІ ступенів
3 Бекіш Тетяна Іванівна Яворівський Залузька ЗОШ І-ІІ ступенів
4 Березовська Олександра Ігорівна Яворівський Порічанський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ”  
5 Борис Ольга Миколаївна Яворівський Бірківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” імені Тараса Шевченка  
6 Бруквач Оксана Василівна Яворівський Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди – ДНЗ»  
7 Варениця Марія Михайлівна Яворівський Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  
8 Вергун Ярослава Володимирівна Яворівський Семирівська ЗОШ І-ІІ ступенів імені Юрія Прихода  
9 Гедз Марія Ігорівна Яворівський Смолинський НВК «ЗОШ I – III ступенів – ДНЗ»  
10 Гембаль Ірина Федорівна Яворівський Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  
11 Карваш Марія Миколаївна Яворівський Дрогомишлянський НВК “ЗОШ І – ІІІ ст – ДНЗ” іменіПетра Василихи  
12 Кіт Ольга Богданівна Яворівський Бунівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Юрія Липи  
13 Ковалик Надія Степанівна Яворівський Глиницький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ”  
14 Крилик Євгенія Василівна Яворівський Бердихівський НВК “ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ”  
15 Копитко Марія Володимирівна Яворівський Салашівська ЗОШ І-ІІ ступенів  
16 Кучерак Марія Миколаївна Яворівський Коханівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  
17 Лазур Оксана Степанівна Яворівський Оселівський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів -ДНЗ”  
18 Лозинська Наталія Степанівна Яворівський Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака  
19 Марко Галина Михайлівна Яворівський Свидницький НВК “ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ”  
20 Партика Оксана Іванівна Яворівський Опорний заклад “Немирівський ЗЗСО І-ІІІ ст.”  
21 Покора Ліда Богданівна Яворівський Віжомлянський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.ім. І.Севери -ДНЗ”  
22 Семків Тетяна Володимирівна Яворівський опорний заклад “Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1”  
23 Сташишин Уляна Іванівна Яворівський Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Митрополита Андрея Шептицького  
24 Стецик Марія Петрівна Яворівський Завадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  
25 Тесля Марія Романівна  

Яворівський

Чернилявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна  
26 Титуса Марія Володимирівна Яворівський Вороблячинська ЗОШ І-ІІст. ім. Героя України Віталія Коцюби  
27 Тістечок Павлина Василівна Яворівський Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  
28 Флис Ольга Петрівна Яворівський Яворівська загальноосвітня школа І ступеня  
29 Федик Любов Іванівна Яворівський Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.  
30 Федунь Марія Дмитрівна Яворівський Рогізненський НВК «ЗОШ I-III ст.- ДНЗ»  
31 Цап Галина Іванівна Яворівський Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3  
32 Чекан Ірина Ярославівна Яворівський Кам’янобрідська ЗОШ І – ІІІ ст. імені Петра Андрусіва  
33 Юрченко Лідія Володимирівна Яворівський Яворівський НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.»