Он-лайн курс з Мовного менеджменту в освіті

Повідомляємо, що з метою створення додаткових інструментів із удосконалення мовленнєвих і комунікативних компетентностей учителів, подолання мовних бар’єрів та переходу на викладання окремих навчальних предметів (інтегрованих курсів) державною мовою громадська організація «Український світ» підготувала онлайн-курс з мовного менеджменту в освіті. Курс передбачений насамперед для вчителів-предметників, директорів закладів повної загальної середньої освіти та їхніх заступників.

Онлайн-курс створений на основі багаторічного досвіду реалізації проєкту «Безкоштовні курси української мови» у 30-ти містах країни, підготовки онлайн-платформи для вивчення української мови «Є-мова» (курс «Українська мова за 27 уроків) та інших волонтерських ініціатив.

Тривалість курсу – 54 год (1,5 кредити ЄКТС). Слухачі, які успішно пройдуть курс, отримають відповідний сертифікат.

Курс безкоштовний. Навчання стартує 15 липня 2020 року.

Записатися на онлайн-курс та дізнатися більше про нього можна за посиланням: https://emova.language-ua.online/courses/EMOVA101.

Просимо поінформувати заклади загальної середньої освіти, найперше ті, що з 1 вересня 2020 року мають забезпечити збільшення викладання окремих предметів державною мовою, про можливість учителів підвищити свою професійну майстерність на цьому ресурсі.

 

Додаток: Скан листа та структура курсу (один файл).

 

 

З повагою

Міністерство освіти і науки України

Опис
              : cid:image002.png@01D3C6A6.1478D3D0