Початкова освіта активно впроваджує цифрові інструменти, які роблять навчання цікавим, доступним і результативним. 12-13 грудня 2025 року Державна служба якості освіти разом з міжнародною організацією WarChildAlLiance організували курси підвищення кваліфікації з інтеграції в освітній процес застосунку «Вивчаю — не чекаю», які об’єднали вчителів початкових класів Яворівської ТГ навколо ідеї діяльнісного та індивідуалізованого навчання.
Регіональний тренер програми Людмила Коцкулич ознайомила з можливостями застосунку, його структурою та дидактичним наповненням. Особливу увагу приділено практичному використанню ресурсу на уроках української мови, математики . Отримані знання й практичні навички сприятимуть підвищенню мотивації учнів до навчання та ефективнішій організації освітнього процесу.
Курси стали корисним кроком для учителів Яворівщини у напрямку цифрової трансформації початкової освіти та професійного зростання
Дякуємо організаторам, тренеру та усім учасникам. Це було круто..

