Серпнева конференція у новому форматі

25-26 серпня 2020 року відбулися  серпневі веб-конференції практичних психологів і соціальних педагогів. Олена Стадник представила відеозвіт про методичний супровід  діяльності психологічної служби району, проаналізувала лист МОН від  27.07.2020 № 22.1/10-1495 «Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2020/2021 н. р.». Відзначила що роль  працівника психологічної служби в сучасних умовах організації освітнього процесу, а саме у період карантину в закладах освіти зростає. Ми набуваємо нового досвіду дистанційної реалізації основних завдань психологічної служби в умовах екстремальної ситуації в країні. Під час встановленого законодавством карантину фахівці психологічної служби продовжують діяльність, спрямовану на забезпечення реалізації головної мети і завдань психологічної служби – збереження та зміцнення психічного й фізичного здоров’я; сприяння забезпеченню психологічної безпеки, надання психологічної і соціально-педагогічної допомоги всім учасникам освітнього процесу, реалізуючи її з огляду на специфіку закладу освіти, особливості й можливості здобувачів освіти.

Під час онлайн-зустрічі практичні психологи і соціальні педагоги отримали рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу.

Працівникам психологічної служби закладів освіти було рекомендовано налагодити можливість  підтримувати та спілкуватись із учасниками освітнього процесу за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. Розроблено траєкторію розвитку фахівця для якісного надання психологічних послуг.

Олена Стадник, методист методичного кабінету